Best FRT1250A Alüminyum Ferretti Pervane Tutyası
Kategori
Stok Kodu
60.B.FRT1250A
Garanti Süresi
24 Ay
%5
12.118,00 TL
11.512,10 TL
PAYLAŞ:
Alüminyum
Q: 155mm
Q1: 116mm
h: 125mm
a: 132mm